Aplikuj do Prozano

Agencja Aktorska ProzanoZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego Serwisu.

Wszelkie dane osobowe przesłane za pomocą formularza zgłoszenia są przetwarzane w zakresie niezbędnym do zarejestrowania i prawidłowej obsługi osoby aplikującej do Agencji. Dane, które są widoczne na stronie Serwisu w zakładce Aktorzy są podane dobrowolnie oraz są wymagane do prawidłowej prezentacji profilu osoby.

Osoba wypełniająca formularz wyraża zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie swoich danych osobowych, wyraża zgodę na zamieszczenie zdjęć swojej osoby i opisu na stronie internetowej www.prozano.pl prowadzonej przez Agencję Aktorską Prozano z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21, budynek 4, pok. 55. Agencja Aktorska Prozano jest Administratorem danych osobowych. Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email: firma@prozano.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych.

Aplikując do Prozano posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Po rejestracji, jeżeli Kandydat / Kandydatka zostanie zweryfikowany pozytywnie, zostanie zaproszony telefonicznie lub mailowo do osobistego spotkania w Agencji Prozano, zaś jego / jej profil będzie umieszczony na stronie www.prozano.pl

Wypełnienie pól oznaczonych (*) jest wymagane.

Proszę dołączyć zdjęcie .jpg
Proszę dodać maksymalnie 3 zdjęcia .jpg