Aplikuj do Prozano

Agencja Aktorska ProzanoWszelkie dane osobowe przesłane za pomocą formularza zgłoszenia są przetwarzane w zakresie niezbędnym do zarejestrowania i prawidłowej obsługi osoby dobrowolnie aplikującej, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. Dane, które są widoczne na stronie Serwisu w zakładce Aktorzy są wymagane do prawidłowej prezentacji profilu osoby.

Osoba wypełniająca formularz wyraża zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie swoich danych osobowych przez Agencję Aktorską Prozano, zgodnie z ustawą z dnia z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług Drogą Elektroniczną z późniejszymi zmianami, a także wyraża zgodę na zamieszczenie zdjęć swojej osoby i opisu na stronie internetowej www.prozano.pl.

Po rejestracji, jeżeli Kandydat / Kandydatka zostanie zweryfikowany pozytywnie, zostanie zaproszony telefonicznie lub mailowo do osobistego spotkania w Agencji Prozano, zaś jego / jej profil będzie umieszczony na stronie www.prozano.pl

Wypełnienie pól oznaczonych (*) jest wymagane.

Proszę dołączyć zdjęcie .jpg
Proszę dodać maksymalnie 3 zdjęcia .jpg