O Nas

Agencja Aktorska Prozano powstała w 2002 roku. W chwili obecnej jest jedną z najbardziej liczących się firm tego rodzaju na runku. Agencja reprezentuje interesy ponad dwustu profesjonalnych aktorów. Głównym i nadrzędnym zadaniem Agencji Aktorskiej jest zapewnienie aktorom ról w filmach, serialach i reklamach telewizyjnych. Prozano ściśle współpracuje z wieloma polskimi reżyserami i domami produkcyjnymi zapewniając najwyższe standardy obsługi. Dodatkowo, wszystkim zainteresowanym Agencja proponuje bazę modeli / modelek i fotomodeli / fotomodelek, bazę profesjonalnych hostess do obsługi konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych, ponadto bazę osób do obsady filmów i programów rozrywkowych.

Osoby zainteresowane zapisem do Agencji prosimy o skorzystanie z przygotowanego formularza zgłoszenia on-line. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Uprzejmie informujemy, że przyjmujemy do naszej agencji wyłącznie wybrane osoby.

Warunki & zasady współpracy

Zasady współpracy z Agencją Aktorską są każdorazowo przedstawiane osobom, które są zdecydowane nawiązać z nami współpracę. Stosowne dokumenty przesyłane są pocztą email lub też przedstawiane podczas spotkań indywidualnych.

Prozano Team

Karolina Ziontek

Karolina Ziontek

Sprawy Aktorów i Aktorek
email: karolina@prozano.pl

Katarzyna Wąsik

Katarzyna Wąsik

Sprawy Aktorów i Aktorek
email: kasia@prozano.pl