tanka-slider

Studio filmowe

Posiadamy własne studio filmowo-castingowe. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne warunki wynajmu oraz całościową obsługę projektów filmowych.

Enter Title Here

Określamy potrzeby

Wspólnie z klientem określamy potrzeby produkcji oraz środki do osiągnięcia celu. Kompleksowo podchodzimy do zagadnienia, proponujemy osoby aktorów, statystów, usługi stylistów i sprzęt, które są niezbędne do realizacji zadania. Chętnie podejmujemy się realizacji całości projektu, począwszy od kreacji artystycznej i castingu poprzez dobór ekipy działającej przy sesji, aż do realizacji przedsięwzięcia. Określamy inne warunki współpracy przy projekcie.

Szukamy najlepszych rozwiązań

Z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania klientów. Proponujemy najlepsze rozwiązania przy założonym budżecie. Nasi specjaliści z branży filmowej służą pomocą na każdym etapie współpracy. Dzięki zaangażowaniu, kreatywności i wiedzy naszych współpracowników twój projekt nigdy nie będzie sztampowy.

Realizujemy

studio robimy castingi do reklam, filmów, seriali i in. Realizacja z naszym udziałem jest sprawna i terminowa, bez trudu można nawiązać z nami porozumienie, jesteśmy elastyczni. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia zawsze mając na uwadze oczekiwania klienta.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę w przyjaznej atmosferze. Warunki wynajmu studia castingowego oraz konfigurację sprzętu oświetleniowego za każdym razem dostosowujemy do wskazanej produkcji, co daje możliwość najlepszego i wydajnego wykorzystania posiadanego przez nas sprzętu oświetleniowego, dobrania światła filmowego oraz działania w przewidzianym dla projektu budżecie. Doceniamy długoterminową współpracę, dlatego też studio filmowe Tanka chce być profesjonalnym i sprawdzonym partnerem przy projektach castingowych do filmów, reklam, seriali i in.

Studio jest w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt filmowy!

  Studio Tanka